Zaklady s Videem

Videa z Vašeho tréninku, soutěže atd.

Zaklady s Videem

Příspěvekod jerry » úte 05. lis 2013 8:43:26

Zdravim,
mam obycejny dotaz, ktery bude urcite patrit sem.

Mam nyni pauzu v posilovani pred operaci, coz mi ale nebrani hltat informace o posilovani a vymejslet new a new veci, ktere bych zapracoval do treninku.

od 1.1. bych se mel (konecne) vratit ke cviceni a vzhledem k peknemu datu mi napadlo:
1) casosberne video
2) video-zaznamy treninku

add 1)
Jedna se o rychlejsi prezentaci kazdodennich fotek, cimz vysledek je video, jak se postava postupne formuje.
Nemam s timto vubec zadne zkusenosti, tak budu rad, pokud mi nekdo poradi popripade odkaze na nejaky zdroj informaci ci super (ideal free) program

add2)
Zaznamy treninku neni pro me poridit, ale rad bych je po nahrani jeste nejak drobne sestrihal napriklad o pridavani/ubirani kotoucu apod. Dale bych rad doplnil jako pruvodni muziku videem nejaky song. Final bych nahraval na me youtube.
S timto take nemam vubec zadne zkusenosti, tak budu rad za rady :)

Budu mit cely prosinec pooperacniho lehara, takze dost casu na rychle nauceni vseho co budu potrebovat :D
Jerry
jerry

Re: Zaklady s Videem

Příspěvekod fit-kul » čtv 07. lis 2013 6:42:48

Tak to je hodně dobrý nápad, který by mohl hodně návštěvníkům pomoci, ale sloužit i jako inspirace ke cvičení.

Pro veškerou práci s videem si vystačíš s klasickým Movie Makerem - nalezneš ve všech woknách, popř. free program VideoSpin.
fit-kul
Administrátor

Re: Zaklady s Videem

Příspěvekod jerry » čtv 07. lis 2013 6:46:59

Super dekuji.. jeste dnes si zkusim nejake drobne editace s drive-video zaznamy, co mam doma..
Jerry
jerry

Zpět na Video