Podmínky registrace na FIT-KUL.cz

Čtěte jako první!!!

Re: Podmínky registrace na FIT-KUL.cz

Příspěvekod fit-kul » pon 19. lis 2012 11:26:14

Registrací na stránkách FITKUL.cz souhlasíte s tím, že nebudete odesílat žádné urážlivé, neslušné, vulgární nebo jiné příspěvky, které mohou být v rozporu s obecně platnými dobrými mravy či platnými zákony v ČR. Nedodržováním těchto pravidel se vystavujete riziku vymazání příspěvku či celého profilu. Registrací též výslovně souhlasíte, že Vámi zadaná e-mailová adresa může být použita pro zasílání novinek týkajících se serveru FITKUL.cz. Všechny příspěvky od registrovaných uživatelů nevyjadřují názory provozovatele serveru-odpovědnost za příspěvky nese pouze jejich autor.Diskusní pravidla (komentáře, diskusní fórum)

- narazí-li uživatel na příspěvek, který je v rozporu s výše uvedenými pravidly registrace, je povinen tento příspěvek nahlásit administrátorovi stránek

- je zakázáno uvádět v příspěvcích internetové odkazy na stahování filmů či hudby, které by mohly porušovat autorská práva

- je zakázáno uvádět internetové odkazy na stránky, které se zabývají kulturistikou, fitness či prodejem výrobků určených ke sportovnímu využití (mimo stránek FITKUL.cz) nebo jiné internetové odkazy reklamního charakteru - tento zákaz platí pro internetové stránky v ČR i SRJestliže registrovaný uživatel stránek FITKUL.cz nesouhlasí s těmito podmínkami registrace má právo požadovat vymazání svého profilu. V těchto případech kontaktujte administrátora stránek.

Ve výjimečných případech může administrátor stránek rozhodnout o zákazu přístupu registrovaného uživatele na stránky FITKUL.cz či vymazání jeho profilu i z jiných důvodu, než jsou výše uvedené.


Hodně štěstí v dosažení Vašich cílů přeje tým FITKUL.cz
Uživatelský avatar
fit-kul
Administrátor
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 12. čer 2011 19:49:59

Zpět na Pravidla fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron