On-line trenér - ceník


 

 

 

Tréninkový plán

Jedná se o sestavení měsíčního tréninkového plánu, pro úspěšné dosažení Vašich požadovaných cílů.  Můžete si vybrat mezi nabráním svalové hmoty, silovým, vytrvalostním či kondičním tréninkem nebo tvarováním postavy (vhodné pro ženy).

 

Cena: 600 Kč

 

 

 

Ukázkový trénink

V případě objednání Komplexního programu je ukázkový trénink ZDARMA. Jedná se o prvotní seznámení s posilovnou a se správným provedením cviků v sestaveném tréninkovém plánu. 

 

Ukázkový trénink trvá asi 60-120 minut (zahřátí, diagnostika pohybového aparátu, samotný trénink a závěrečný strečink). Po tréninku máte možnost využít i 30 minut konzultace ZDARMA (řešení otázek týkající se tréninku, výživy apod.)

 

Ukázkový trénink je možné absolvovat pouze v Brně (výběr posilovny dle domluvy).    

 

Cena: 400 Kč  ZDARMA

 

 

 

Stravovací plán

Bez správného stravovacího plánu je dosahování jakýchkoliv změn téměř nemožné. Proto Vám nabízíme možnost sestavení měsíčního jídelníčku pro účely snížení tělesné hmotnosti (odbourávání tuků), zvýšení tělesné hmotnosti (nabrání svalové hmoty) nebo pro celkové zlepšení zdravotního stavu. V ceně jsou zahrnuty i úpravy jídelníčku v průběhu měsíčního období v závislosti na rychlosti dosahovaných výsledků a individuálních reakcí klienta.

 

Součástí stravovacího plánu jsou i vytvořené recepty.

 

Cena: 700 Kč

 

 

 

Suplementační plán

V dnešní době je na výběr obrovské množství doplňků výživy, které skutečně mohou výrazně pomoci ve Vašem snažení o perfektní postavu. Ale jak zjistit, které doplňky výživy jsou pro mě vhodné a mohou mi prokazatelně pomoci, a které jsou pouhým předraženým reklamním trikem výrobců? Odpovědí může být odborně sestavený suplementační plán.

 

Cena: 200 Kč

 

 

 

Komplexní program

Finančně zvýhodněná kombinace výše uvedených služeb, tj. tréninkový plán, stravovací a suplementační plán. Jedná se o nejúčinnější a nejrychlejší způsob dosahování vašich cílů.

 

Cena: 1000 Kč

 

 

 

Konzultace

Není Vám něco jasné ve správné výživě nebo se potřebujete poradit s vhodnou volbou cviků? Na tyto a další případné otázky z oblasti fitness Vám mohu odpovědět na osobní konzultaci v místě dle Vašeho výběru.

 

Cena: 250 Kč / 45 min

 

 

 

Sacharidové vlny

Sacharidové vlny jsou nejefektivnějších dietou, která umožňuje trvalé zhubnutí bez jakýchkoliv drastických výživových opatření jako je tomu u jiných diet. Sacharidové vlny plně respektují potřeby Vašeho těla, a proto se řadí mezi bezpečné, rychlé a přirozené způsoby hubnutí.

 

Cena: 750 Kč / 4 týdenní sacharidové vlny

 

 

 

 

 

 

 

Osobní trenér

V případě spokojenosti s nabízenými službami je možná domluva i na osobním vedení tréninkových jednotek. Stačí pouze napsat do poznámek k objednávce: „Mám zájem o osobní vedení tréninkových jednotek“. Tréninkové lekce je možné absolvovat pouze v Brně (výběr posilovny dle domluvy).    

 

Cena: 300 Kč / 60 min 

Cvičení ve dvojicích (pokud jste 2 kamarádi/ky..):  400 Kč / 60 min

 

 

Mimo Factory fitness (Štouračova 23, Brno-Bystrc) se k ceně tréninku připočítává i vstupné osobního trenéra do posilovny.

 

 

 

 

Trenér do domu

Máte málo času? Nechcete nebo nemůžete chodit do posilovny? Tak právě pro Vás je zde možnost využít služeb osobního trenéra v pohodlí Vašeho domova. O nic se nemusíte starat – všechny potřebné cvičební pomůcky si fitness trenér přiveze sám. Během tréninku je využíváno systému TRX, jednoručních činek a tréninku s vlastní vahou. Délka jedné tréninkové lekce je cca 60 min.

 

Cena: 350 Kč / 60 min

Cvičení ve dvojicích (pokud jste 2 kamarádi/ky..):  500Kč / 60 min

 

 

Služba je dostupná v Brně a okolí.

 

V případě zájmu o tuto službu pište na email: onlinetrener@fitkul.cz

 

 

 

 

 

 

Banner

Nejnovější profily

AnonymousAnonymous16.08.2017
KamčaKamča01.01.2016
LucieS1711LucieS171107.02.2014
MartinVanaMartinVana06.12.2013

Nejnovější galerie

Milo 2013Milo30.08.2013
na dovolenéNale20.06.2013
ShybyMilo19.02.2013
ShybyMilo19.02.2013

Komentáře

CKD - cyklická ketogfit-kul • 24.07. 16:26

Hodnoty cukru jsou napsány v článku...

CKD - cyklická ketogVIET • 14.07. 22:44

je tedy limit kolik bych měl příjmout těch cukrů v ten carb up den ?

Bojové umění Pencak kihu • 30.06. 22:48

Ahoj, vím že je to už nějakou dobu co článek vyšel nic méně bych měl vážný zájem o nějaký seminář id

CKD - cyklická ketogfit-kul • 22.03. 15:13

6+2 - klidně ano, pohlídej si ketózu testem...

CKD - cyklická ketogEroll.61 • 17.03. 04:08

Dobrý den. Posiluji cca 6 let a vždy jsem jezdil sach. vlny. Z hlediska dodržování, únavy atd atd js

Návštěvnost webu

Online návštěvníků: 11 , registrovaných: 3