On-line trenér - řekli o násJsem řidič-profík a sedavé zaměstnání a hlavně málo pohybu mě přivedly až na pokraj nehybnosti. Potřeboval jsem se rozhýbat, dostat do kondice a v neposlední řadě i zhubnout. Dostal jsem tip na trenéra P.H. a ten mi to všechno umožnil. Byl jsem s ním (a jsem i nadále) velmi spokojen.

Josef, 48let

 

 

 


Po porodu, kdy mi zůstalo dost kil a času bylo málo, jsem dosud zvládla zhubnout 6 kilo tuku poctivým dodržováním stravovacího a tréninkového plánu a za to musím poděkovat online trenérovi.

Ilona, 31 let

 


Již od malička jsem ráda jezdila na koních, ale bohužel jsem postupem času (děti, nemoc…) přibrala natolik, že jsem se už svému oblíbenému koníčku nemohla věnovat. Zkoušela jsem mnoho diet, ale bohužel žádná nefungovala dlouhodobě a navíc jsem po jejich ukončení vždy znovu přibrala, až mi jednou kamarádka poradila, ať to zkusím s nějakým odborníkem a doporučila mi právě stránky fitkul.cz. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem se rozhodla zkusit on-line trenéra. Doposud jsem zhubla 12kg za 3 měsíce a pokud to takhle půjde i nadále, budu si moci splnit svůj sen a znovu se projet na koniJ.

Lucie, 45 let

 


Ahoj Pavle, ještě jednou ti chci poděkovat za bezvadně sestavený tréninkový plán a suprově vedené tréninky.

Petr, 30 let

 

 
 
 

Jsem prodavačkou s potížemi v přechodu, potřebovala jsem upravit jídelníček a celkově zocelit organismus. Dcera mi na internetu našla pana trenéra Pavla, který mi poradil a upravil mé doposud velice špatné stravovací návyky, doporučil k mému věku přijatelné cvičení a šel se mnou do posilovny, kde mi všechny cviky ukázal a perfektně vysvětlil, byla to prakticky má první zkušenost s posilovnou, ale ve společném cvičení s trenérem jsem se cítila tak dobře, že jsem se hned těšila na příští trénink.

Marie, 53 let

 


Mám nepravidelnou pracovní dobu a v zaměstnání nemohu dodržovat řádný jídelníček – takže mé snažení o nabrání svalové hmoty bylo více než náročné. Díky správně sestavenému a naplánovanému jídelníčku jsem konečně zaznamenal výsledky.

Radim, 29 let

2i - image hosting zdarma
Před a po (měření pomocí InBody)
Klikni pro zvětšení

Se svými dietami jsem vyzkoušela snad úplně všechno. Různé hubnoucí čaje, přípravky, vitamíny… atd. Vždy jsem měla ráda procházky v přírodě, ale bohužel to nebylo dostačující. Přes počáteční skepsi jsem dala na doporučení mé kamarádky a zašla s ní do posilovny, kde se nám věnoval Pavel Hudeček. Jeho přístup se mi líbil. Upozornil na to, co dělám špatně, doporučil na co se mám zaměřit a poradil, jaké cviky si můžu procvičovat sama doma. S jeho službami jsem byla velmi spokojená a mohu je všem doporučit.

Lenka, 33 let

 

 


Rád běhám delší tratě a dlouho jsem nedokázal výrazně změnit svůj čas. Trenér mi sestavil takový posilovací trénink, který mi pomohl i při běhu a doporučil jídelníček pro různé fáze tréninku. Po půl roce jsem uběhl půlmaratón o čtvrthodiny rychleji než dříve. Už se těším na maraton.

Filip, 34 let

 


Nechala jsem si vypracovat plán od trenéra Pavla. Navrhl mi cvičení pro zpevnění svalů a redukci mých tukových „polštářků“. Několik cvičení jsem absolvovala i s ním, kde mi ukázal, jak mám cvičit správně. Po čtyřech měsících se cítím mnohem lépe, líbí se mi moje postava a i psychicky se cítím silnější.

Marta, 39 let

 


Pavel mi ukázal, jak cvičit tak, abych si neničil tělo - konečně mě ani po velkých zátěžích nebolí rameno a ani záda.

Lukáš, 25 let

 


Je mi 55 let, doktor mi doporučil cvičení a pohyb, ale nevěděla jsem, kde začít. Trenér mi na začátek vybral lehká cvičení, pravidelné chození Nordic walking a postupně jsme přidávali. Zároveň jsem začala i jíst lépe. Po třech měsících mi pan doktor řekl, že mám nižší tlak a upravil se mi krevní obraz. Mám víc energie a znovuobjevuji život.

Blanka, 55 let

 


Delší dobu jsem se snažil se sebou něco udělat, zhubnout a posílit svalstvo.  Zkoušel jsem to nejdříve doma, pak i sám v posilovně, ale výsledky se nedostavovaly. Pak mi někdo poradil zkusit osobní vedení tréninků s trenérem. Trenér Pavel mi sestavil jídelníček a tréninkový plán a pod jeho vedením jsem konečně zaznamenal pozitivní výsledky. Pavel dokáže motivovat a podpořit, což je pro mě hodně důležité. Ani po tréninku jeho zájem o klienta nekončí, mohu se na něj kdykoliv obrátit, pokud mám nějaký dotaz ohledně výživy či cvičení. Mohu jen doporučit!

Petr, 34 let

2i - image hosting zdarma
Před a po (měření pomocí InBody)
Klikni pro zvětšení
 

 

 

Banner

Nejnovější profily

AnonymousAnonymous16.08.2017
KamčaKamča01.01.2016
LucieS1711LucieS171107.02.2014
MartinVanaMartinVana06.12.2013

Nejnovější galerie

Milo 2013Milo30.08.2013
na dovolenéNale20.06.2013
ShybyMilo19.02.2013
ShybyMilo19.02.2013

Komentáře

CKD - cyklická ketogfit-kul • 24.07. 16:26

Hodnoty cukru jsou napsány v článku...

CKD - cyklická ketogVIET • 14.07. 22:44

je tedy limit kolik bych měl příjmout těch cukrů v ten carb up den ?

Bojové umění Pencak kihu • 30.06. 22:48

Ahoj, vím že je to už nějakou dobu co článek vyšel nic méně bych měl vážný zájem o nějaký seminář id

CKD - cyklická ketogfit-kul • 22.03. 15:13

6+2 - klidně ano, pohlídej si ketózu testem...

CKD - cyklická ketogEroll.61 • 17.03. 04:08

Dobrý den. Posiluji cca 6 let a vždy jsem jezdil sach. vlny. Z hlediska dodržování, únavy atd atd js

Návštěvnost webu

Online návštěvníků: 8 , registrovaných: 3