Cviky/Bicepsy
Kladivové zdvihy
Speciální typ provádění bicepsových zdvihů se zvláštním důrazem na procvičení a svalový rozvoj předloktí. Celý článek >
Bicepsové trojzdvihy – „21“
Speciální forma cviku, kdy v jedné sérii procvičíte všechny části bicepsu (spodní, střední, horní). Celý článek >
Bicepsové zdvihy s arm-blasterem
V této variante bicepsových zdvihů používáte speciální zarážky, tzv. ARM-BLASTER, pro striktní provedení bez zapojení dalších pomocných svalů. Celý článek >
Bicepsový zdvih s jednoručkami
Použitím jednoručních činek dokážete procvičit bicepsové svaly ve větším rozsahu a kontrakci než je to u obouručních činek. A díky velké variabilitě provedení cviku dostanou vaše svaly nový impuls k růstu. Celý článek >
Bicepsový zdvih s velkou činkou
Nejzákladnější a snad i nejpopulárnější z bicepsových cviků. Se správnou technikou provedení můžete očekávat kvalitní svalové přírůstky. Celý článek >
Bicepsový zdvihy s opřením o Scottovu lavici
Izolovaný cvik, který slouží pro optické prodloužení bicepsového svalu. Celý článek >
Přihlášení
Diskusní fórum
- I have been browsing onl • 10.06 05:46 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:45 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:44 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:43 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:42 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:41 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:39 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:38 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:37 • yohano
- I have been browsing onl • 10.06 05:36 • yohano
Komentáře
CKD - cyklická ketog • fit-kul • 24.07. 16:26Hodnoty cukru jsou napsány v článku...
CKD - cyklická ketog • VIET • 14.07. 22:44je tedy limit kolik bych měl příjmout těch cukrů v ten carb up den ?
Bojové umění Pencak • kihu • 30.06. 22:48Ahoj, vím že je to už nějakou dobu co článek vyšel nic méně bych měl vážný zájem o nějaký seminář id
CKD - cyklická ketog • fit-kul • 22.03. 15:136+2 - klidně ano, pohlídej si ketózu testem...
CKD - cyklická ketog • Eroll.61 • 17.03. 04:08Dobrý den. Posiluji cca 6 let a vždy jsem jezdil sach. vlny. Z hlediska dodržování, únavy atd atd js
Návštěvnost webu
Online návštěvníků: 29 , registrovaných: 2









